Oświadczenie

Szanowni Państwo!

W imieniu Fundacji Szansa dla Niewidomych, organizatorów KONKURSU IDOL musimy gorąco przeprosić za błąd, do którego doszło. Zgodnie z regulaminem konkursu, który już zainicjowaliśmy, trwa już etap zgłaszania kandydatów  w poszczególnych konkursowych kategoriach. Jak się okazało, oprogramowanie służące realizacji procesu zgłaszania kandydatów i głosowania zawierało błąd i dopuściło do głosowania, zanim został zamknięty etap zgłaszania kandydatów oraz przed opublikowaniem pełnej, zatwierdzonej przez Kapitułę Konkursu listy kandydatów. Zgodnie z regulaminem Konkursu jeszcze nie można oddawać swoich głosów. W tej sytuacji należy kontynuować zgłaszanie kandydatów, a głosy już oddane będą anulowane. W ślad za tym oświadczeniem publikujemy terminarz głosowania, by terminy poszczególnych etapów były znane i optymalne dla wszystkich zainteresowanych osób.

W związku jednak z tym, że, jak się okazało, chęć głosowania jest tak ogromna, a głosujący chcą dokonać wyboru tak szybko, zmieniamy terminarz. Wszystkie terminy zostały znacząco skrócone. Prosimy o zapoznanie się z kolejnymi naszymi komunikatami, a mianowicie:

Pragniemy przypomnieć, że na stronie http://idol.szansadlaniewidomych.org/ jest opublikowany regulamin KONKURSU IDOL, w którym są zamieszczone zasady obowiązujące zarówno osoby zgłaszające kandydatów, głosujące na nich, jak i kandydatów i laureatów konkursu.

Informujemy również, że nieprawidłowa wersja oprogramowania, a więc formularz służący do zgłaszania kandydatów i głosowania na nich został już zamieniony na poprawną wersję. Błąd nie został zauważony przez Organizatorów, a wynika z nieporozumienia z informatykami. Serdecznie za to przepraszamy. O omawianym, absurdalnym błędzie poinformowali nas uczestnicy głosowania, którzy zauważyli, że głosowanie już trwa, gdy jeszcze nie obwieszczono ostatecznych list do głosowania, za co serdecznie im dziękujemy.

Zespół Fundacji Szansa dla Niewidomych