Województwo pomorskie

Głosowanie

IDOL ŚRODOWISKA

Mirosław Mirynowski - Prezes Integracyjnego Klubu Sportowego „Zryw”

Prezes „Zrywu” z sukcesami rozwija aktywność sportową osób niewidomych i słabowidzących m.in. strzelectwo pneumatyczne i laserowe, szachy, warcaby. Posiada duże doświadczenie w realizacji projektów dla osób z niepełnosprawnościami. Jednocześnie jest jedną z radośniejszych i pomocnych postaci słupskiej społeczności. Wielokrotnie, nieodpłatnie, prowadził i inicjował wydarzenia charytatywne i integracyjne, także we współpracy z innymi organizacjami. Wspiera także dzieci ze spektrum autyzmu.

Liczba głosów: 64

Głosowanie zakończone, dziękujemy!

MEDIA

TVP3 Gdańsk - Telewizja Polska S.A

Coraz częściej w telewizji Gdańsk spotykamy się z materiałami dotyczącymi osób niewidomych i słabowidzących. Telewizja ta również stara się uczestniczyć wraz ze swoimi kamerami na wielu spotkaniach organizowanych przez instytucje zrzeszające osoby z dysfunkcją wzroku między innymi z okazji święta niewidomych, czyli święta białej laski.

Liczba głosów: 1

Głosowanie zakończone, dziękujemy!

URZĄD OTWARTY DLA NIEWIDOMYCH

Brak nominacji w tej kategorii.

UCZELNIA

Brak nominacji w tej kategorii.

PLACÓWKA OŚWIATOWA

Szkoła Podstawowa w Pręgowie

Jestem osobą słabowidzącą, która uczęszczała do tej szkoły podstawowej. Uważam, że ta placówka zasługuje na IDOLA, ponieważ doskonale poradziła sobie z wieloma problemami takimi jak dostosowanie czcionek i kontrastów do moich potrzeb jak i o powiększane tekst na sprawdzianach. W obecnej chwili w szkole nie ma uczniów z wadą wzroku, ale jestem przekonany, że jeżeli byłaby taka osoba to grono nauczycielskie doskonale sobie poradzi tak jak wtedy, gdy ja się tam uczyłem.

Liczba głosów: 1

Głosowanie zakończone, dziękujemy!

PLACÓWKA KULTURY

Teatr Wybrzeże

Teatr Wybrzeże, jako jedyna placówka kultury oferuje nam spektakle dostosowane do naszych potrzeb. Dzięki Audio deskrypcji, każdy spektakl widzimy oczami naszej wyobraźni. Przez to środowisko osób niewidomych i słabowidzących może być bliżej kultury.

Liczba głosów: 3

Głosowanie zakończone, dziękujemy!

FIRMA/INSTYTUCJA

Premium Gym Chełm

Siłownia Premium Gym to świetne miejsce, w którym każda osoba z niepełnosprawnością wzroku może poczuć się dobrze. To wszystko za sprawą kadry oraz wykwalifikowanych trenerów potrafiących w konkretny sposób wytłumaczyć, w jaki sposób należy wykonywać ćwiczenia. Podczas treningów dbają o bezpieczeństwo i miłą atmosferę.

Liczba głosów: 1

Głosowanie zakończone, dziękujemy!